תלי דלת

אייקון תלי דלת

עיצוב פליירים תלי דלת והפצה על דלתות זאת המומחיות שלנו!

כחלק מההתמחות שלנו בהפצת פליירים אנו מכירים כל אזור רלוונטי בו הלקוחות הפוטנציאלים שלך נמצאים, אנו מציעים שירות של הפצה על גבי דלתות – הפצת תלי דלת ומגנטים

כל דבר אותו תרצו להפיץ על גבי הדלתות של הלקוחות שלכם אנחנו נדאג ונוודא שלא תפספסו אפילו כתובת אחת.
צוות המחלקים שלנו הנו מאוד מקצועי ומיומן בעל שנים של ניסיון, אנו מפקחים כל כל שלב בתהליך ההפצה  של התלי דלת או המגנטים ומעדכנים אותך בכל שלב בתהליך

צור איתנו קשר

תלי דלת: הטריק הפרסומי שיגרום ללקוחות להתמקד רק בכם 

“לא להיכנס”. “נקו את החדר שלי, בבקשה”. “חדש בעיר! משלוחים עד הבית”. נשמע לכם מוכר? זה לא במקרה: תלי דלת נחשב לדרך המקובלת, המוצלחת והאלגנטית ביותר להניח את בשורת העסק שלכם על מפתנו של כל לקוח ולהרוויח את מלוא תשומת הלב שלו, מבלי שתהיה לו היכולת לסנן את המסר. זוהי ההזדמנות שלכם ליצור מסר שיווקי מסקרן, חכם, מעלה חיוך או שמשרת בדרך הטובה ביותר את חוויית הלקוח.

מהו תלי דלת ומתי משתמשים בו?

הפצה על דלתות היא כלי שיווקי שמאפשר לבית העסק להציע את שירותיו באופן פרסונלי מאוד, על ידי פילוח גיאוגרפי או אזורי. בשורה התחתונה זהו פלאייר שיש בו חור לתלייה על הידית והוא מצטיין בהשגת תשומת לבם של הדיירים או האורחים. לרוב תפגשו את תלי הדלת בענף האירוח, המזון המהיר, בעלי המקצוע השונים, חברות נדל”ן, תקשורת ועסקים קטנים מכל הסוגים. הדפסת תלי דלת מעוצב מתבצעת על נייר בעובי של כ-200-300 גרם וניתן להקנות לו מראה, גודל, צורה ואף קיפול מיוחדים, לפי הצורך והדרישה.

השבחות נייר אפשריות

למינציה – תוכלו לבחור האם ליצור פלאייר מדף למינציה מבריק, מט ואפילו משי. הלמינציה מעניקה קשיחות ומגע טובים, כך שהתוצר יהיה עמיד בפני מים ולכלוכים קשים ולא ייקרע או ייתלש בקלות. אורח החיים של תליי הדלת השונים ארוך יחסית כך שניתן לבצע בהם במידת הצורך שימוש חוזר.

חיתוך צורני – הפלאייר יכול להיחתך כאמור באופן צורני באמצעות סכין מתכת ולהתאים יותר לאופי המותג והעיצוב. אם בבית הדפוס קיים השטנץ המסוים שאתם מחפשים, תוכלו להשתמש בו ובכך לחסוך עלויות שמקורן בסכין מיוחדת שתחתוך את הצורה הנדרשת.

פויל (הטבעה) – ניתן ליצור לתלי הדלת מעין אפקט נוצץ ומתכתי בכסף או זהב (בעיקר). הדבר מתבצע על ידי הטבעת גלופת אלומיניום בחום על גבי הפלאייר ומעניק לתוצר הסופי קשיחות טובה ואפקט מרשים במיוחד.

קיפול – כל תלי דלת יכול להתקפל כך שיכיל בתוכו יותר עמודים, משמש יותר שטחי פרסום. ניתן לבצע הדפסה כמובן משני הצדדים וליצור לא רק מסר פרסומי קצר, אלא גם עלוני מידע שימושיים, תפריטים, קטלוגים ועוד המון.

הפצה על דלתות – זאת המומחיות שלנו!

חברת יותר פלוס מתמחה במתן פתרונות דפוס מתקדמים וביצוע הפצה על דלתות בכל כמות. אנו מעניקים שירותי משלוח מהירים בפריסה ארצית ובמחירים משתלמים במיוחד. מחלקת הפרסום שלנו ערוכה לעזור לכם בתכנון הפלאייר הפרסומי ועיצוב תלי הדלת כך שיתאים במדויק למסרים שתכננתם להעביר ללקוחות. גם אם אתם מעדיפים לשמור איתנו על קשר מרחוק – נוכל לבצע עבורכם את ההזמנה טלפונית או דרך המייל, לשלוח לכם סקיצה לאישור ולקבל “אור ירוק” להדפסת הכמות הרצויה.

המומחיות הגדולה ביותר שלנו כחברה היא ביצירת תלי דלת הפצה על דלתות ופיקוח מלא על כל שלבי הייצור וההפצה. נשמח להגיע עבורכם לכל אזור שבו הלקוחות הפוטנציאליים נמצאים ומבלי לפספס אף כתובת בדרך. המקצועיות והניסיון שלנו מאפשרים לנו לעבוד בהיקפים משמעותיים ולהתמודד עם כל כמות תוך עדכון מלא של כל פעולה שנבצע, כך שלעולם לא תישארו מחוץ לתמונה.

באנר תלי דלת
דילוג לתוכן