למה אנחנו?
תנו לנו לספר לכם
כמה דברים עלינו!

יותר פלוס – המקום הנכון לכל מוצרי הדפוס.

יותר פלוס מתמחה בהדפסת פליירים, הפצת פליירים וחלוקת פליירים ובכל סוגי ההדפסה.

לאור השנים והניסיון הרב שצברנו, אנו מתחייבים לספק את המחירים הזולים ביותר בתחום הדפוס, תוך שמירה על איכות גבוהה ושירות אישי ומקיף, התקשרו כבר עכשיו : 074-747-0797

אז למה שווה לך לעבוד עם יותר פלוס כמו רבים מהחברות והעסקים שבחרו בנו?

שח

המחיר

ביותר פלוס תקבלו את המחיר הזול ביותר בארץ, אנחנו מבינים שבסופו של דבר הלקוח צריך לחסוך בעלויות ולשלם את המחיר הנמוך ביותר שקיים , אצלנו זה אפשרי!
אנו מתחייבים לספק את המחירים הזולים ביותר בתחום הדפוס, תוך שמירה על איכות גבוהה ושירות אישי ומקיף.
אבל לא רק זה, הנה לך עוד 3 סיבות למה אנחנו…
דפוס

הדפוס

אצלנו תמצאו שירות כולל של כל  סוגי ההדפסות שתבחרו.. לא תצטרכו להיטרטר מבית דפוס של פליירים אל בית דפוס של שמשוניות ומדבקות..  מאופסט לדיגיטלי .. מכריכה לשטנצים.. היכולת שלנו לתת מענה מושלם לכל לקוח מוסדי, עסקי ופרטי בכל סוגי הדפוס באיכות גבוהה ומחירים הוגנים, זהו שקט נפשי אותו אנו מעניקים ללקוחותינו לדעת שהמוצר אותו בחרו נמצא בידיים הטובות ביותר.
מחלקת פרסום

מחלקת פרסום

כבר נמאס לך לעבור בין גורם לגורם, הבית דפוס שלא הבין את הגרפיקאית, וחברת ההפצה ששכחה לאסוף את הפליירים וכבר הדפוס נסגר? זה מעייף אפילו לכתוב את זה, הניסיון רב השנים שלנו הביא אותנו לאגד תחת קורת גג אחת את כל שירותי הפרסום והדפוס.

במחלקת פרסום תקבלו מענה מקצועי החל משלב תכנון הפלייר, העיצוב, סגירה לדפוס, הדפסה, ועד הפצה מדויקת, ממוקדת ואיכותית בתיבות הדואר של הלקוחות הפוטנציאלים שלך ובהדבקת המודעות במיקומים המתאימים להם

השירות

השירות

אצלנו תקבלו שירות אישי ומהיר,  24 שעות מענה טלפוני,  תוך יחס ומענה לכל לקוח ולקוח..שירות הזמנת עבודה גם דרך מיילים ושרות משלוחים מהיר לכל מקום בארץ, אנחנו מבטיחים שכבר בפעם הראשונה שתזמינו דרכינו כבר תרגישו בהבדל ובאיכות השירות..

מזמינים אותך להצטרף את מאות לקוחותינו ולגלות שדפוס ופרסום יכולים להיות גם אחרת…

נשמח לעמוד לרשותך!
יותר פלוס – דפוס הפצה ופרסום 074-7470797
רחוב ירושלים 52 ב"ב
מלחה 34 ירושלים
צדקה 2 , בית שמש
שרות משלוחים לכל לחלקי הארץ

דילוג לתוכן